NAZYWAM SIĘ TOMASZ SOBOLEWSKI,
A TO JEST MOJA KRÓTKA HISTORIA

Dzień dobry. Cieszę się, że trafili Państwo na moją stronę. Chciałbym podziękować za zainteresowanie moją pomocą i w kilku zdaniach opowiedzieć moją historię, abyśmy mogli poznać się lepiej.

Od przeszło 17 lat moja praca zawodowa związana jest prawem. Przez szereg tych lat świadczyłem usługi kancelariom prawnym, jak i firmom w charakterze menedżera, negocjatora i handlowca. Czas ten w moim życiu naznaczony był nieustanną walką, rywalizacją i napięciem.

7 lat temu podjąłem decyzję o zmianie swojego życia o 180 stopni. Nie chciałem dłużej pracować w sposób, który niszczy moje zdrowie i zaburza spokój. Z konfrontacji i walki, przestawiłem się na współpracę i pomoc ludziom w ich realnych problemach.

Widziałem, że w Polsce potrzebna jest usługa, której zadaniem jest rozwiązanie problemu, a nie potęgowanie konfliktu. W 2011 roku zdobyłem uprawnienia mediatora. Następnie uzyskałem wpis na listę mediatorów stałych przy Sądzie Okręgowym w Płocku. Ukoronowaniem rozwoju zawodowego było pozyskanie bardzo przydatnych uprawnień coacha kryzysowego. Nie ma osoby na rynku, która działa tak samo jak ja. To dlatego, że przez cały okres począwszy od 2011 roku, udoskonalam i rozwijam moją autorską metodę analizy konfliktu.

To, co jest jednak ważne to nie metoda. Ważne są jej efekty, które widać po uśmiechach setek osób, którym pomogłem przez ostatnich 6 lat. Teraz praca daje mi prawdziwą satysfakcję.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 

MISJA

Moja misją jest pomoc ludziom, którzy znaleźli się (ze swojej perspektywy), w bardzo trudnej lub beznadziejnej sytuacji.

Podłożem takiego konfliktu może być konflikt wewnętrzny, konflikt rodziny, biznesowy, zawodowy. Taki konflikt ma swoje konsekwencje - nie raz jest to kryzys, załamanie czy poważne problemy zdrowotne.

Aby tego uniknąć lub temu przeciwdziałać, zachęcam do kontakt ze mną.

6

Lat mediacji

17

Lat praktykowania prawa

+75

Uratowanych relacji

456

Ugaszonych sporów

 

W RAZIE PYTAŃ ZACHĘCAM DO KONTAKTU

Dziękuję serdecznie za Państwa czas poświęcony na stronie. Bardzo chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wątpliwości i prośby.


Telefon kontaktowy: 606 575 880